سوالات متداول

سوالات بیشتر مطرح شده توسط کاربران

کد فعال سازی یک کد 13 رقمی است که در زمان باز نمودن اولین شبکه قفل دار و وارد نمودن آن در قسمت مربوطه می تواند بر اساس دوره زمانی که خریداری نموده اید (یکماهه - سه ماهه- شش ماهه - یکساله) از تمامی محتوای ارایه شده توسط سرویس رسانه اینترنتی استفاده نمایید.
برای خرید و تهیه کد فعال سازی حتما بایستی به سایت رسانه اینترنتی به آدرس http://www.irangatetv.net مراجعه نموده و در قسمت خرید کد با وارد نمودن حداقل یک مشخصه شناسایی (شماره همراه و یا آدرس ایمیل ) پکیج مورد نظر خود را انتخاب نموده و مراحل خرید را بصورت کاملا آنلاین انجام دهید و کد فعال سازی را دریافت نمایید.
شما به 3 طریق می توانید کد خود را دریافت کنید: 1- پس از تکمیل مراحل خرید و بازگشت از صفحه بانک به سایت ما ، کد خریداری شده به شما نمایش داده خواهد شد. 2- در صورتیکه شماره تلفن همراه خود را وارد کنید پس از تکمیل خرید کد برای شماره شما پیام کوتاه خواهد شد. 3- در صورتیکه آدرس پست الکترونیک خود را وارد کنید پس از تکمیل خرید کد به آدرس شما ارسال خواهد شد.
هر کد فقط یک دستگاه قابل استفاده می باشد. شما نمی توانید یک کد را هم بر روی موبایل و هم بر روی کامپیوتر شخصی استفاده نمایید.
بله ، سیستم رسانه اینترنتی به صورتی طراحی شده است که خود را متناسب با سرعت اتصال شما به اینترنت تنظیم کرده و بر اساس آن میزان داده های ارسالی به سمت شما را مدیریت می کند. در نتیجه شما با سرعت های متفاوت میزان ترافیک متفاوتی را برای مشاهده یک برنامه در رسانه اینترنتی مصرف خواهید نمود.
خیر، کد برای DeviceID فعال شده و با تغییرات نرم افزار از بین نخواهد رفت.در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و یا از قسمت پشتیبانی، تیکت ارسال نمایید.
بله، درصورتیکه ویندوز خود را عوض کنید، کد فعالسازی از بین خواهد رفت.جهت بازیابی کد با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و یا از قسمت پشتیبانی، تیکت ارسال نمایید.
خیر. این کد یکبار مصرف بوده و فقط در طول مدت زمان بسته آن اعتبار دارد و پس از آن بایستی کد جدیدی را خریداری نمایید. این روش کاملا شبیه به روش خرید اعتبار در شبکه های تلفن همراه می باشد.
در حال حاضر فقط برخی از شبکه ها بصورت رایگان قابل استفاده می باشد. شما برای مشاهده شبکه های دیگر و استفاده از آرشیو فیلم های ویدئویی بایستی کد فعال سازی خرید نمایید.
خیر. کد فعال سازی شما برای دوره خریداری شده قابل استفاده جهت مشاهده و استفاده تمامی محتوای ارائه شده در شبکه رسانه اینترنتی می باشد.
به صفحه اول سایت مراجعه کرده و با استفاده از منو اصلی سایت به قسمت راهنما مراجعه کنید و فایل های pdf مربوطه را دانلود نمایید . در حال حاضر راهنمای کاربری برای ویندوز و آندروید موجود است و راهنمای کاربری ios در حال آماده سازی می باشد.
با استفاده از همه کارت های شبکه بانکی کشور که به شبکه شتاب متصل هستند می توانند خرید کنید. در حال حاضر مسیر پرداخت از طریق بانک ملت می باشد اما حتما لازم نیست کارت بانک ملت داشته باشید تا بتوانید کد فعال سازی را خرید نمایید.